top of page

KRS Chanel skaidrojums

Bharani nakshatra

 

BHARANI (Tulkojumā Bharani - tas, kas nes uz sevi.Bharani cēlies no vārda "bhaga" Bharani - dzimšana, kad rodas ego)

Simbols –  Vairāki simboli, viens no tiem yoni, īpaši dzemde. Otrs simbols ziloņmāte.

Mērķis – artha.

Dzīvnieks – Ziloņmāte

Graha –  Sk (Shukra)

Deva - yama - nāves dievs. Yama tulkojumā nozīmē "kontrolieris"

Shakti – Izturība, transformācija caur ciešanām

 

Dienas apraksts:

BHARANI profesijas: baro citus ar gaļu un asinīm un arī paši to ēd, nežēlīgi cilvēki, profesija saistīta ar nežēlīgumu, noziegumiem, cietumā likšana, citu sodīšana, piekaušana, nogalināšana, naudas maiņa, finansists, grāmatvedis, bez rakstura, cilvēki negodprātīgi, darbs saistīts ar aprakšanu, aktieri, muzikanti, dejotāji, mākslinieki, mednieki, noziedznieki

 

Apraksts cilvēkam, kas ir dzimis šīs nakšatras iestekmē: Chandra Baharani - veiksmīgs darbā, spējīgs, patiess, brīvs no slimībām un pārdzīvojumiem. Šī ir Erotiska nakshatra ko apliecina arī nakšatras sibols - Yoni (sieviešu dzimumorgāns un dzimšanas simbols), tādēļ ar cilvēkam ir šīs īpašības.

Aswini ir neapzināts impulss uz visu, bet Bharani dod impulsu tieši dzimšanas un radīšans virzienā. Cilvēka dzimšana ir viņa pirmais solis pretim nāvei, tāpēc Yama devas "draivs" apziņā cilvēku padara par labu psihologu, kas redz vairāk un caur citām dimensijām. Bharani kūrē Shukra, neskatoties uz to skaitās sarežģīta nakshatra, jo Shukra bija arī Asuru (dēmonu) Guru, kas zināšānas ieguva no apakšas uz augšu jeb no dzīves pieredzes uz Dievu . Asuriem ir liels ego un šos cilvēkus mācīs caur ciešanām, kas ir saistīti ar ego. Bharani nakshatrā - cilvēks ļoti izturīgs kā maratonists, būs daudz problēmu, kuras arī risinās ar izturību konfliktos. Dzīvē daudz ierobežojumu, lai ego nekam nepieķertos. Problēmas dzīvē, bet labi seksā un ar vienu pastāvīgu partneri ar kuru .

 

Bharani ir manushva - cilvēciskā nakshatrā, tas nozīmē, ka šajā cilvēkā vairāk būs cilvēciskās īpašības, nevis dievišķās vai dēmoniskās. Attiecībās - devi nakshatrā labāk nekā asuri nakshatrā.

Shakti ir izturība, nevis greznība, bet nepieciešamība un instruments. Šīs Nakšatras grādos Shani (Saturns) ir nīcha (vissliktākā pozīcija), kas nozīmē, ka šī ir grūta inkarnācija, slikti, smagi notikumi dzīvē, būs daudz sevi jādisciplinē. Lai precīcāk redzētu ciešanu sfēru jāskatās Shani atrašanas horoskopā.

 

Jebkura graha nokļūšana šajā nakšatrā, nozīmē problēmas tajā sfērās - Graha un grahas pārvaldošās bhavas (mājas). Bharani ierobežo iespējas un māca cilvēku skarbā formā.
Atslēga, lai atrisinātu problēmas sakarā ar kādu grahu Bharani ir seksuālā enerģija jeb kundalini. Tāpēc šādi cilvēki pārsvarā ir ļoti seksuāli. Grahas tranzītā caur šo nakshatru dod spēcīgu rezultātu uz visiem cilvēkiem. 

bottom of page